ذی الحجه از روزهای سنگین تاریخ است ، شاید اگر امثال ما تاریخ نویس میشدیم کلا یک تقویم جیبی ذی الحجه جدا منتشر میکردیم چون روزهایی را در دل خود جای داده تا بتوان با آن به ادامه زندگی امیدوار شد و پر است از صداهای مختلف خدا برای بندگانش برای فهمیدن مابقی داستان و ادامه راه زندگی .
ذی الحجه روز توبه ست از حضرت آدم گرفته تا داوود نبی ، پس بیاییم توبه کنیم از دنیا زدگی هایمان و طعم میوه های ممنوعه ای که مزمزه کردیم و ذائقه مان را عوض کرد.
روز رهایی ابراهیم است از آتش و یونس از حصار شکم دریا ، به امید آنکه رها شویم از حصار نا امیدی هایمان و بعد خنکی خدا آب روی آتش شود برای لحظاتی از زندگیمان که فعلا اسپند روی آتش است .
روز پیروزی موسی ست بر ساحران فرعونی ، راستش را بخواهی این هم صدای "مکرو و مکرالله ." خداست که بگوید "إن تنصروالله ." کنید تا نصرالله از راه برسد و همه مات و مبهوت قهرمانی تان بمانند. نصرالله وعده خداست حالا چه موسی مصری و چه سیدحسن لبنانی ، مهم آن است که در حزب الله باشی!

ادامه مطلب

تابلوی غدیر یعنی #نهضت_ادامه_دارد ...

مرثیه ای برای عصر جدید!!!

با حسین ، تا حسین ... یاحسین !

، ,آتش ,روز ,ذی ,الحجه ,تاریخ , ذی ,ذی الحجه ,روی آتش ,است از ,هایمان و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ویلای ال اس اف | سازه ال اس اف | ویلای پیش ساخته | ساختمان پیش ساخته کافی نت دیاکو دروازه ای بسوی زیست شناسی شرکت مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش وب نوشت شخصی محمد مهدی احمدیان دیزل ژنراتور بنز - قیمت دیزل ژنراتور مدیران خودرو ، شرایط فروش محصولات مدیران خودرو طراحی پلان وبلاگ سنجش ناحیه یک خرم آباد سایت رسمی کاکتوس های زیبا